Nasi uczniowie na warsztatach teatralnych.

25 marca klasa III c odwiedziła toruński Teatr im. Wiliama Horzycy. Tym razem uczniowie nie oglądali przedstawienia, ale uczestniczyli w warsztatach teatralnych "Laboratorium emocji", podczas których dowiedzieli się wiele o roli uczuć i emocji w sztuce teatralnej. Pod opieką p. Joanny Stoike - aktorki i pracownika teatru uczyli się nazywać i wyrażać emocje, które przeżywają. Poznali też kilka ćwiczeń, które służą prawdziwym aktorom w pracy nad rolą. Uczniowie tworzyli też improwizowane scenki pełne emocji. Po warsztatach skorzystali z okazji, by zwiedzić teatr i zobaczyć miejsca, gdzie zwykle widzowie nie zaglądają. Byli na scenie, za kulisami i w garderobie. Poznali proces tworzenia teatralnych kostiumów, rekwizytów oraz dekoracji. To niezwykłe - zobaczyć teatr "od środka"!