Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Wymiana polsko-niemiecka

PLAN WYMIANY POLSKO-NIEMIECKIEJ 2017

 

link do szkoly: THEODOR HEUSS GYMNASIUM

 

Artykuły

Wymiana uczniowska pomiędzy Theodor-Heuss-Gymnasium w Getyndze a Szkołą Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej

2018-05-14

Wymiana uczniowska pomiędzy Theodor-Heuss-Gymnasium w Getyndze a Szkołą Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej odbywa się w kwietniu w Niemczech (Getynga) i we wrześniu w Polsce (Toruń, Zławieś Wielka). Uczniowie mieszkają przez ten czas w rodzinach swoich partnerów wymiany.

W naszym przypadku współpraca między obiema szkołami trwa szesnasty rok i z całą pewnością 2018 nie będzie ostatni rok wymiany, dzięki działalności DPJW Deutsch-Polnisches Jugendwerk czyli PNWM Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.

Czytaj więcej o: Wymiana uczniowska pomiędzy Theodor-Heuss-Gymnasium w Getyndze a Szkołą Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej

RELACJA Z WYMIANY POLSKO-NIEMIECKIEJ

2017-10-14

Celem każdej wymiany uczniowskiej jest budowanie więzi między narodami w ramach wzajemnego szacunku i współpracy, na co składa się nie tylko trud pracy organizacji PWNM, organów samorządowych, dyrektorów szkół, nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów i ich rodziców, którzy swoją otwartością i dobrocią starali się stworzyć naszym gościom jak najlepsze warunki domowej atmosfery.

Czytaj więcej o: RELACJA Z WYMIANY POLSKO-NIEMIECKIEJ

Pliki do pobrania

Logowanie

Zaloguj się

Kontakt

ul. Szkolna 6

87-134 Zławieś Wielka

tel. 56 678 09 27

E-mail: sekretariat@szkolazlawies.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza:

SP_Zlawies_Wielka/SkrytkaESP

Kalendarium

Środa, 2022-06-29

Imieniny: Pawła, Piotra