Spotkania profilaktyczne

Na przełomie lutego i marca uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej w Złejwsi Wielkiej oraz Filii w Czarnowie uczestniczyli w spotkaniach profilaktycznych. Zostały one zorganizowane przez pedagoga i psychologa szkolnego w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Naszym gościem był mł. asp. Michał Biegański - asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej i Wykroczeń Wydziału Prewencji Komisariatu Policji w Chełmży. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mieli tym samym okazję, aby poszerzyć swoją wiedzę nt. bezpiecznego poruszania się w sieci, m.in. cyberprzemocy, czy udostępniania informacji o sobie w internecie. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza będzie stososowana przez naszych podopiecznych także w praktyce!