UWAGA!!!

Szanowni Rodzice dzieci urodzonych
w latach 2010 i 2011

Prosimy o dopełnienie obowiązku zapisania dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. W roku szkolnym 2017/2018 dzieci z rocznika 2011 podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego.

Dzieci z rocznika 2010 podlegają obowiązkowi szkolnemu i muszą obowiązkowo rozpocząć naukę w klasie I w roku szkolnym 2017/2018.

Termin zgłaszania dzieci upływa 22 kwietnia 2017r (sobota). Należy zapisać dziecko osobiście w sekretariacie szkoły. Wymagany jest przy zapisie PESEL dziecka.

Informujemy, że sekretariat czynny jest w dni powszednie od 7.00 do 14.00 (w dniach 14 i 18 kwietnia sekretariat nieczynny).

Jeśli rodzice zamierzają zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego, przedszkola lub szkoły, które położone są poza obwodem szkoły w Złejwsi Wielkiej również, mają obowiązek poinformować o tym szkołę, w której obwodzie uczeń mieszka.