Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Ach, co to był za tydzień! Pełen przyjaznej, życzliwej atmosfery i uśmiechów uczniów i pracowników. W minionym tygodniu nasza szkoła rozpromieniła się na tle jesiennej szarugi - to za sprawą tygodnia kolorów. Każdego dnia tematem przewodnim była inna barwa. We wtorek 21 listopada był to obowiązkowo kolor żółty - tego dnia hucznie świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień zajadając się słodkościami ze specjalnie przygotowanej na tę okazję kawiarenki. Każdy słodki wypiek zawierał miłe słowo na poprawę humoru.
Ale to nie wszystko! Najmłodsi mogli tego dnia wymalować swoje buzie na specjalnie przygotowanym stoisku i tłumnie korzystali z tej okazji. Nauczyciele z kolei uczestniczyli w plebiscycie na najżyczliwszego belfra. W tym przypadku troje z nich: Agnieszka Urbańska, Michał Arczyński i Piotr Felski nie miało sobie równych. Są ulubieńcami uczniów! A gdyby kogoś ominął ogrom atrakcji, to o wyjątkowym święcie przypominały specjalnie przygotowane tematyczne gazetki, także współtworzone przez uczniów.

Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie i ogromne zaangażowanie rodziców, bez których nie powstałaby nasza kawiarenka.

Psycholog szkolny