WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA 2021/2022

• Pakiet edukacyjny tylko dla dzieci 5-letnich i 6-letnich

SUPERSMYKI Poziom B+ wydawnictwo MAC

Proszę kupić cały pakiet, który składa się z:

• Karty pracy, cz. 1-4
  • wyprawka plastyczna
  • Zeszyt Supersmyka
  • Klocki NEMI
  • Karta Supersmyka

• Książka do religii dla wszystkich przedszkolaków: : TAK! JEZUS MNIE KOCHA" podręcznik dla dziecka 6- letniego autorzt K. Melnicki i E. Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ- Kielce
  • kapcie pełne zapinane lub wsuwane, w podpisanym worku
  • ręczniki papierowe - 6 sztuk na semestr
  • papier toaletowy - 2 rolki
  • chusteczki higieniczne w pudełku
  • mydło w płynie BIAŁY JELEŃ

Pozostałe rzeczy, z których dzieci będą korzystać w oddziale przedszkolnym zakupione w ramach wyprawki dla całej klasy. Koszt wyprawki dla jednego dziecka wynosi 120 zł (sto dwadzieścia złotych) i należy je wpłacać na konto Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej do dnia 15 października 2021r.

NUMER KONTA DO WPŁAT: 22 9511 0000 2005 0025 0900 0001, w tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka - wyprawka przedszkolaka.

Należy również zapewnić dziecku ubranie na zmianę (trzymane w worku w szatni, odpowiednie do pory roku: np.: podkoszulka, bluzka, spodnie/spódniczna, skarpety/ rajstopy, majteczki.