Bajkowe Jasełka w Szkole Podstawowej

Jak co roku w naszej szkole, już przed przerwą świąteczną panowała bożonarodzeniowa atmosfera. Sale i korytarze zdobiły tematyczne gazetki, choinki, dekoracje, a uczniowie klasy 2B przygotowywali Bajkowe Jasełka dla nauczycieli oraz uczniów klas 0-3.
Świętą Rodzinę odwiedzili nietypowi goście, a byli nimi : Kubuś Puchatek, Sowa, Rybak, Złota Rybka, Czerwony Kapturek, Wilk oraz Olaf, Elza, Kopciuszek i Książę. Nie zabrakło również Aniołków.
Wydarzenie to było pełne wzruszeń i emocji, które dzieci wyraziły poprzez swoje występy. Jasełka to nie tylko okazja do prezentacji aktorskich talentów naszych uczniów, ale także moment, w którym wspólnie celebrujemy wartości związane z Bożym Narodzeniem.
Za przygotowanie i koordynację tego wyjątkowego wydarzenia odpowiadała wychowawca klasy pani Ewelina Wysocka.
Zachęcamy wszystkich do obejrzenia zdjęć.