Grudzień! Cóż to był za miesiąc!

Dnia 6 grudnia świętowaliśmy mikołajki. Tego dnia odbyła się sprzedaż świątecznych pierników. Cała kwota została przeznaczona na cele SU.
Na tym nie poprzestaliśmy! Przez cały grudzień uczniowie wykonywali zadania ze specjalnie wykonanego kalendarza adwentowego. Dodatkowo wszyscy uczniowie zaangażowali się w akcję - łańcuch dobrych życzeń!
W grudniu odbył się również konkurs na najładniej udekorowaną salę lekcyjną! Niestety nie udało się wyłonić zwycięzców. Wszyscy pięknie udekorowali swoje sale! Były choinki, łańcuchy i życzenia świąteczne!
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wykonali specjalne kartki ze świątecznymi życzeniami dla nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Zwieńczeniem okazała się akcja charytatywna związana ze zbiórką dla potrzebującej rodziny. Zarówno uczniowie jak i rodzice bardzo się zaangażowali!
To był niesamowity miesiąc! Pełen magii i niezapomnianych wrażeń!
Pieczę nad całością trzymały panie: psycholog, pedagog i opiekun Samorządu Uczniowskiego!
Gratulacje należą się przede wszystkim uczniom SU za wkład w przygotowanie wszystkich akcji!