Rywalizacja drużyn harcerskich!

W dniach 29.09-01.2023 w SP w Górsku odbył się Złaz Drużyn Hufca ZHP Toruń, w czasie którego odbyła się rywalizacja Drużyn harcerskich i gromad zuchowych w 4 kategoriach wiekowych. Nasi harcerze z 30 Szczepu Harcerskiego działającego w naszej szkole wystawiły 4 patrole, które przez weekend rywalizowały z innymi drużynami z Torunia i okolic. Na koniec złazu odbył się uroczysty apel całego Hufca gdzie zostały ogłoszone wyniki rywalizacji.

Nasze zuchy z 30 Gromady Zuchowej "Szturmowcy Kosmosu" zajęły 3 miejsce.

Oraz zdobyły złote miano gwiazdozbioru "Feniksa" jako najlepsza Gromada w Hufcu ZHP Toruń!

A wędrownicy  z 30 Drużyny Wielopoziomowej "Widmo" na trasie wędrowniczej  zajęli 2 miejsce.

Pozostałe patrole z 30 Drużyny Harcerskiej Zielony Płomień oraz zastęp starszoharcerski z 30 Drużyny Wielopoziomowej" Widmo" przeżyły niesamowitą przygodę zdobywając nowe sprawności i umiejętności zgodnie z realizacją zadań na stopnie harcerskie.