Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej

Rozgrywki Sportowe z Okazji Dnia Dziecka

Z radością informujemy o wspaniałych rozgrywkach sportowych, które odbyły się w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8.

Podczas zawodów dla najmłodszych (klasy 0-3) emocji dostarczyły wyścigi rzędów, w których brali udział również nauczyciele(Barbara Sikora, Patrycja Voss Krzemińska, Ewelina Wysocka, Karolina Drabkowska, Andrzej Wiśniewski, Michał Arczyński i Grzegorz Hryniewicz). Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wspierali swoje drużyny, a udział nauczycieli dodatkowo zwiększył entuzjazm i zacieśnił więzi w szkolnej społeczności.

Rozgrywki dla klas 4-6 obfitowały w różnorodne konkurencje sportowe, w których uczniowie mogli wykazać się swoją sprawnością i umiejętnościami zespołowymi.

Największe emocje towarzyszyły jednak uczniom klas 7-8, gdzie zwieńczeniem zawodów był mecz pomiędzy zwycięską drużyną uczniów a nauczycielami (Robert Swiontek Brzeziński, Grzegorz Hryniewicz, Janusz Lemke, Tomek Tomkiewicz i Michał Arczyński). To wyjątkowe wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i okazało się niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ducha sportowej rywalizacji i dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie w organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Czekamy z niecierpliwością na kolejne rozgrywki!