TYDZIEŃ MÓZGU

W dniach 13-18 marca 2023 roku w wybranych miastach na terenie Polski obchodzimy Tydzień Mózgu. To za sprawą Europejskiego Dnia Mózgu przypadającego na dzień 18.03. Uczniowie naszej szkoły z tej okazji będą mieli możliwość zapoznania się z ciekawostkami na ten temat, wzięcia udziału w warsztatach i wykonania własnego modelu neuronu oraz zmierzenia się z rówieśnikami podczas Szkolnego Quizu Wiedzy o Mózgu. Od kilku lat przedstawiciele świata kultury i nauki z Bydgoszczy i Torunia z powodzeniem przygotowują atrakcyjną ofertę warsztatów i wykładów w ramach obchodów Tygodnia Mózgu, zarówno dla tych małych, jak i dużych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym harmonogramem! Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia (kliknij mnie)