UWAGA !!! Szanowni Rodzice dzieci urodzonych w latach 2017 i 2018

Prosimy o dopełnienie obowiązku zapisania dziecka do szkoły lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

W roku szkolnym 2024/2025 dzieci z rocznika 2018 podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego.

Do oddziału przedszkolnego przyjmujemy również dzieci młodsze urodzone w 2019 r.

Dzieci z rocznika 2017 podlegają obowiązkowi szkolnemu i muszą obowiązkowo rozpocząć naukę w klasie I w roku szkolnym 2024/25.

Zapisy dzieci rozpoczynają się od dnia 01.03.2024r.
do 29.03.2024 r. Kartę zapisu dziecka można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Informujemy, że sekretariat czynny jest w dni powszednie
od 7.00 do 14.00

Istnieje możliwość przesłania zeskanowanej karty zapisu na adres mailowy szkoły: sekretariat@szkolazlawies.pl

Jeśli rodzice zamierzają zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego, przedszkola lub szkoły, które położone są poza obwodem szkoły w Złejwsi Wielkiej, również mają obowiązek poinformować o tym szkołę, w której obwodzie uczeń mieszka.

PLIKI DO POBRANIA:

Procedura przyjęcia do klasy pierwszej  (pobierz)

Karta zapisu (pobierz)

Klauzula informacyjna (pobierz)