Szanowni Rodzice!

Rozpoczął się okres późnej jesieni, a po niej nastanie zima. Poranki i popołudnia są coraz ciemniejsze i tym samym wzrasta niebezpieczeństwo na drogach. Niestety aura wzmaga dodatkowo
te zjawiska.

W związku z powyższym zwracam się do Was drodzy Rodzice z apelem, aby każdy sprawdził, czy Jego dziecko idąc i wracając ze szkoły ma i nosi kamizelkę odblaskową.

Zwłaszcza uczniowie dochodzący pieszo do przystanku lub dojeżdżający rowerem. Jeżeli jeszcze dziecko nie posiadam kamizelki odblaskowej, to bardzo proszę o jej zakupienie. Koszt niewielki-a bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci bezcenne!

Proszę także o nieustanne przypominanie o konieczności ubierania (zakładania) kamizelki odblaskowej w drodze
do i ze szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkół