INFORMACJA DLA UCZNIÓW

SP W ZŁEJWSI WIELKIEJ

Informujemy, że w związku z pandemią uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego nie odbędzie się. W dniu 1 września 2020 r. o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej  odbędą się  spotkania organizacyjne dla uczniów klas „0” i I .

Pozostali uczniowie przychodzą do szkoły na zajęcia lekcyjne 02.09.2020 r. według planu znajdującego się w dzienniku elektronicznym.

Uczniowie zobowiązani są do noszenia maseczek podczas przerw i przejazdu autobusem szkolnym.

INFORMACJA DLA UCZNIÓW
SP W CZARNOWIE

Informujemy, że w związku z pandemią uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego nie odbędzie się. W dniu 1 września 2020 r. o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej (w Czarnowie)  odbędą się  spotkania organizacyjne dla uczniów klas „0” i I .

Pozostali uczniowie przychodzą do szkoły na zajęcia lekcyjne 02.09.2020 r. według planu znajdującego się w dzienniku elektronicznym.

Uczniowie czekają na boisku przed szkołą na nauczyciela