WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA 2016/2017

• Pakiet edukacyjny : PACZKA PUSZATKA. Roczne Przygotowanie Przedszkolne. Wydawnictwo WSIP (do kupienia w  księgarni)
  • kredki ołówkowe niełamliwe, dobrej jakości, 12kolorów lub więcej,
  • kapcie pełne zapinane lub wsuwane, w podpisanym worku,
  • ręczniki papierowe -6 sztuk na semestr,
  • papier toaletowy – 6 sztuk na semestr,
  • chusteczki higieniczne w pudełku,
  • mydło w płynie,

Pozostałe rzeczy zostaną zakupione w ramach wyprawki dla całej klasy. Koszt wyprawki dla
jednego dziecka wynosi 50zł (pięćdziesiąt złotych) i należy je wpłacać na konto Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej do dnia 5września2016r.

NUMER KONTA DO WPŁATY: 22 9511 0000 2005 0025 0900 0001, w tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka- wyprawka przedszkolaka.
Wszystkie rzeczy powinny być podpisane. Kompletna wyprawkę należy dostarczyć nauczycielowi w pierwszym tygodniu września. Dziecko powinno mieć piórnik, w którym zmieszczą się kredki ołówkowe. Należy również zapewnić dziecku ubranie na zmianę (trzymane w worku w szatni;odpowiednie do pory roku: np.podkoszulka, bluzka, spodnie/spódniczka, skarpety/rajstopy, majteczki.)