Strajk nayczycieli/Egzamin Gimnazjalny

Szanowni Rodzice!

W związku z brakiem porozumienia ze stroną rządową w sprawie postulatów związków zawodowych akcja strajkowa trwa - 11.04.2019 r. (czwartek) zajęcia dydaktyczne nie odbędą się.

O dalszym przebiegu akcji protestacyjnej będziemy informować na bieżąco, o godzinie 8:00. Informacja będzie zamieszczana w dzienniku LIBRUS i na stronie internetowej szkoły (szkolazlawies.pl)

Jednocześnie pragnę zapewnić uczniów i rodziców oddziałów gimnazjalnych, że Egzamin Gimnazjalny odbędzie się bez większych zakłóceń i niedogodności.

Jeżeli chodzi o Egzamin Ósmoklasisty szczegóły podamy jutro (tj. piątek 12.04.2019 r.)

Zapraszam Wszystkich uczniów klas 3 oddziałów gimnazjalnych na godzinę 8.30.

Przypominam także, że w związku z egzaminami gimnazjalnymi, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego dni, w których odbywać się będzie egzamin gimnazjalny i egzamin po ósmej klasie, są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Harmonogram przywozów i odwozów uczniów na egzamin gimnazjalny:

PRYWOZY
Czarnowo 8.00