Turniej Kinder + Sport

W niedzielę 13 marca, dziewczynki rocznik 2004 z Zespołu Szkół w Złejwsi Wielkiej wywalczyły awans do kolejnego III etapu wojewódzkiego, ogólnopolskich zawodów w mini piłce siatkowej Kinder + Sport.

Podopieczne trenowane przez Panią Magdę Laskowską i Grzegorza Hryniewicza, pierwszy krok w tym kierunku zrobiły już tydzień wcześniej, zdobywając srebrny medal w kategorii 3 w I etapie wojewódzkim dla drużyn niezrzeszonych. Dziewczęta w składzie: Marta Zakierska, Anna Matusiak, Rozalia Kalinowska i Weronika Żywicka, zajęły drugie miejsce spośród 23 zespołów niezrzeszonych. W kolejnym II etapie do trójki medalistów dołączyły 32 drużyny, dziewczynki z klas sportowych o profilu siatkówka oraz trenujące w klubach m.in. Pałacu Bydgoszcz czy Budowlanych Toruń. Do kolejnej fazy rozgrywek mogły awansować tylko 24 najlepsze zespoły z całego województwa. Gratulujemy dziewczynkom awansu i życzymy dalszych sukcesów, trzymamy kciuki 10.04.2016 r.