Turnieje eliminacyjne powiatu toruńskiego piłki nożnej dziewcząt

W sobotę 7 listopada na Orliku w Złejwsi Małej odbyły się turnieje eliminacyjne powiatu toruńskiego

piłki nożnej dziewcząt „z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: 4-5 i 2-3 klasa szkoły podstawowej. Bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki UKS Orkan Zławieś Wielka, które wygrały wszystkie mecze bez straty bramki. Drugie miejsca zajął drugi zespół z naszej gminy UKS Trójka Górsk a trzecie druga drużyna UKS Orkan Zławieś Wielka.

Drużyny ze Złejwsi Wielkiej awansowały na Finały Wojewódzkie, które odbędą się w Świeciu w maju.
UKS Orkan klasa 2-3 grał w składzie:

Julita Wietrzykowska, Paulina Miedzianowska, Jagoda Kalinowska, Martyna Rutkowska, Emilia Jasik, Magdalena Opankowska, Weronika Tworek.

UKS Orkan klasa 4-5 grał w składzie:

Marta Zakierska, Agata Rękas, Maria Przybyszewska, Karolina Sikora, Anna Powirska, Daria Opankowsaka, Wiktoria Ładniak, Dominika Krzysztoń, Oliwia Jasik, Martyna Filarska.

Kartka z kalendarza

Poniedziałek, 2021-06-14