Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej

JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA POLSKI!

Trzeci raz z rzędu Sarenki z SP Zławieś Wielka wygrały Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego i awansowały do finałów w Głuchołazach, które odbędą się 22-25 czerwca.

Sarenki z kompletem zwycięstw i tylko jedną bramką straconą po ciężkich meczach wywalczyły awans. Wielkie BRAWA!!!