JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA POLSKI!
2026-05-26
Trzeci raz z rzędu Sarenki z SP Zławieś Wielka wygrały Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego i awansowały do finałów w Głuchołazach, które odbędą się 22-25 czerwca.
Sarenki z kompletem zwycięstw i tylko jedną bramką straconą po ciężkich meczach wywalczyły awans. Wielkie BRAWA!!!