Gminny konkurs literowania "Spelling Bee"

W dniu 25.05.2017r. w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej odbyła się II edycja gminnego konkursu literowania "Spelling Bee" z języka angielskiego przeznaczonego dla uczniów klasy II i III szkoły podstawowej. W tym roku do naszej szkoły udało się zaprosić reprezentantów wszystkich pozostałych szkół podstawowych z gminy Zławieś Wielka tj. ze szkoły z Górska, Łążyna, Przysieka i  Rzęczkowa. Rywalizacja była bardzo zacięta.

Zarówno w kategorii: "klasa II", jak i "klasa III" potrzebna była dogrywka w celu wyłonienia zwycięzców! Ostatecznie:

kategoria "klasa II":
I. miejsce: Antoni Napierski (Szkoła Podstawowa w Górsku)
II. miejsce: Franciszek Kosobucki (Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej)
III. miejsce: Jakub Jabłoński (Szkoła Podstawowa w Górsku)

kategoria "klasa III":
I. miejsce: Wiktoria Kuna (Szkoła Podstawowa w Łążynie)
II. miejsce: Adam Babiarz (Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej)
III. miejsce: Anna Donderska (Szkoła Podstawowa w Przysieku)

Ja jako organizator chciałbym podziękować przede wszystkim uczestnikom (za wiedzę i umiejętności na wysokim poziomie), opiekunom uczniów i instytucjom, które wsparły nasze wydarzenie. Kolejna edycja konkursu już za rok!

Jakub Grochowski