Szlachetna paczka!!!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom: rodzicom, nauczycielom, parafii w Złejwsi Wielkiej, znajomym, przyjaciołom wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę darów abyśmy po raz kolejny mogli zorganizować „Szlachetną Paczkę” rodzinie, która takiej pomocy potrzebowała. Dziękujemy Pani Alicji Żelazek za zrobienie przepięknej kartki z życzeniami oraz wszystkim dzieciom, które pakowały prezenty.

W tym roku akcja przerosła nasze najszczersze oczekiwania, udało się zebrać wszystko co było potrzebne: żywność o przedłużonym terminie przydatności, słodycze, środki czystości, kołdry, poduszki, koce, nową odzież dla dzieci oraz tablet do nauki zdalnej dla Adasia.

Zebraliśmy również pieniądze w kwocie 1870 zł za, którą kupiliśmy środki opatrunkowe, zabawki dla dzieci. Dodatkowo zakupiłyśmy drugi tablet ze słuchawkami.

Wszystkie prezenty zostały spakowane w 32 kartony. Łączna wartość paczki to około 5600 zł.

W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra. Dziękujemy !!!

Wolontariat Szkolny