STREFY DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS

WYZNACZONE STREFY DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS OBOWIĄZUJĄCE OD 02.09.2020 R. DO ODWOŁANIA

KLASY I-III

Wchodzą do budynku głównym wejściem do dużego budynku SP (oznakowanie na drzwiach) i kierują się na piętro do sal 21, 22, 27, 29, 26

KLASY IV-VI

Pozostają na placu przed dawnym budynkiem gimnazjum, wchodzą do budynku z nauczycielem i kierują się do sal 85, 87, 90, 92, 94, 95. Przerwy śródlekcyjne spędzają na placu przed budynkiem gimnazjum.

KLASY VII-VIII

Pozostają na placu przed dużym budynkiem szkoły SP (w przestrzeni od Sali gimnastycznej do stojaków na rowery) wchodzą do szkoły z nauczycielem wejściem do łącznika z salą gimnastyczną i kierują się do wyznaczonych sal 11, 12,19,20, 45, 46, 58, 60. W czasie przerwy uczniowie opuszczają budynek szkoły i przebywają na placu przed dużym budynkiem.

Wszyscy uczniowie przed wejściem do budynku dezynfekują dłonie. Na korytarzach poruszają się w maseczkach. Nie przemieszczają się w inne rejony. Bezwzględnie stosują się do poleceń pracowników szkoły.