WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA 2020/2021

Pakiet edukacyjny sześciolatki: DZIECIAKI W AKCJI, Wydawnictwo NOWA ERA, Autor: A. Stalmach-Tkacz, K. Mucha,

(skład pakietu: Karty pracy sześciolatka 1-4, wyprawka sześciolatka)

Pakiet edukacyjny pięciolatki: DZIECIAKI W AKCJI, Wydawnictwo NOWA ERA, Autor: A. Stalmach-Tkacz, K. Mucha,

(skład pakietu: Karty pracy pięciolatka 1-4, wyprawka pięciolatka)

Pakiety można zakupić w internecie https://sklep.nowaera.pl/category/podreczniki-szkolne/wychowanie-przedszkolne lub w księgarniach stacjonarnych.

Książka do religii: JEZUS MOIM PRZYJACIELEM PODRĘCZNIK DO RELIGII DLA SZEŚCIOLATKÓW, Wydawnictwo GAUDIUM, Autor: red. ks. Marian Zając (książkę kupują pięciolatki i sześciolatki).

Należy również zapewnić dziecku kapcie pełne w podpisanym worku oraz ubranie na zmianę (trzymane w worku w szatni, odpowiednie do pory roku: np.: podkoszulka, bluzka, spodnie/spódniczka, skarpety/rajstopy, majteczki.

Pozostałe rzeczy, z których dzieci będą mogły korzystać w oddziale przedszkolnym zostaną zakupione w ramach wyprawki dla całej klasy. O możliwościach takiego rozwiązania poinformujemy Państwa we wrześniu.

Niedziela, 2021-03-07

Imieniny: Flicyty, Kajetana