strajk nauczycieli/egzaminy

Szanowni Rodzice!

W związku z dalszym brakiem porozumienia ze stroną rządową w sprawie postulatów związków zawodowych akcja strajkowa trwa nadal - 15.04.2019 r. (poniedziałek) zajęcia dydaktyczne nie odbędą się.

O dalszym przebiegu akcji protestacyjnej będziemy informować na bieżąco, o godzinie 8:00. Informacja będzie zamieszczana w dzienniku LIBRUS i na stronie internetowej szkoły (szkolazlawies.pl)

Pragnę poinformować, że Egzamin Ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z planem, niezależnie od akcji strajkowej.

Zapraszam wszystkich uczniów klas 8 Szkoły Podstawowej w wtorek 16 kwietnia na godzinę 8.30, oraz środę 17 kwietnia na godzinę 8.30.

Przypominam także, że w związku z egzaminami po ósmej klasie, że dni 15, 16, 17 kwietnia są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Harmonogram przywozów i odwozów uczniów na egzamin ósmoklasisty:

PRZYWOZY
Czarnowo    8.00