Uroczyste podsumowanie szkolnego konkursu czytelniczego książek Kornela Makuszyńskiego.

Szkolny konkurs czytelniczy książek Kornela Makuszyńskiego, zorganizowany przez panie: Agnieszkę Urbańską, Małgorzatę- Szamocką Król i Magdalenę Radzką, odbył się w związku z obchodami święta patrona Szkoły Podstawowej Kornela Makuszyńskiego. Skierowany był dla chętnych uczniów z klas 1-3. Zadaniem uczestników było przeczytanie i zapamiętanie jak najwięcej szczegółów dotyczących treści wyznaczonych książek.
Klasa 1 miała za zadanie przeczytanie książki pt. "Awantury i wybryki małej małpki Fiki Miki " część 1, klasa 2 "O wawelskim smoku ", a klasa 3 "120 przygód Koziołka Matołka "część 1 i 2.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 Stycznia 2024 roku.

Udział w konkursie stworzył możliwość odkrycia przez uczniów uzdolnień, pogłębił wiarę we własne możliwości, dał szansę na osiągnięcie sukcesu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie.